10W Nokia USB adapter, hulgipakend (100 tk)
150,00 €
Hind sisaldab 24% KM
100 tk kasutatud ja testimata 10W Nokia USB adapterit hulgipakendis.
Laos: 1
| SKU | CH-21E |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Nokia |
| Võimsus | 10W |
| Pinge | 5V |
| Laadimisvool | 2A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 1 kuu |