127W Microsoft Surface originaal adapter
49,00 €
Hind sisaldab 24% KM
7.5W USB-A pesa nutiseadmete laadimiseks
Laos: 1
| SKU | 127WMSC |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Microsoft |
| Võimsus | 127W |
| Pinge | 15V + USB-A (5V) |
| Laadimisvool | 8A + USB-A (1.5A) |
| Pistik | Surface Connect |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |