12W Apple originaal USB adapter, hulgipakend (30 tk)
75,00 €
Hind sisaldab 24% KM
30 tk kasutatud ja testimata 12W Apple USB adapteirit hulgipakendis.
Laos: 1
| SKU | A1401 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Apple |
| Võimsus | 12W |
| Pinge | 5.2V |
| Laadimisvool | 2.4A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 1 kuu |