15W Samsung originaal USB kiirlaadija
4,00 €
Hind sisaldab 24% KM
15W Samsung originaal USB kiirlaadija
Laos: 1
| SKU | 15W-S-USB-B |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Samsung |
| Võimsus | 15W/10W |
| Pinge | 9V/5V |
| Laadimisvool | 1.67A/2A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |