15W Samsung originaal USB kiirlaadija, hulgipakend (150 tk)
225,00 €
Hind sisaldab 24% KM
150 tk kasutatud ja testimata 15W Samsung USB kiirlaadijat hulgipakendis.
Laos: 1
| SKU | EPTA200W |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Samsung |
| Võimsus | 15W/10W |
| Pinge | 9V/5V |
| Laadimisvool | 1.67A/2A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 1 kuu |