ThinkPad X12 Detachable G1
659,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
ThinkPad X12 Detachable G1
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993809 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | Intel Core i5-1130G7 |
| Vahemälu | 16GB DDR4 |
| Kõvaketas | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel Iris Xe |
| Ekraan | 12" 1920x1280 IPS Touchscreen |
| Op.süsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri valgustus | jah |
| ID-kaardi lugeja | ei |
| Veebikaamera | 2 tk |
| Mälukaardilugeja | ei |
| Võrk | Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 2xUSB-C |
| Seisund | Refurbished |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 16:26