10W Apple originaal USB adapter, hulgipakend (80 tk)
159,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
80 tk kasutatud ja testimata 10W Apple USB adapterit hulgipakendis.
Laos: 1
| SKU | 80A1357 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Apple |
| Võimsus | 10W |
| Pinge | 5.1V |
| Laadimisvool | 2.1A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 1 kuu |