-6%
Apple MacBook Pro 15
690,00 € 650,00 € -6% Allahindlus!
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Apple MacBook Pro 15
Laos: 1
Pärnu esinduses
| SKU | 3993837 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Protsessor | Intel Core i7 Quad-Core |
| Operatiivmälu | 16GB LPDDR |
| Salvestusmaht | 500GB SSD |
| Videokaart | Intel HD Graphics 530 |
| Ekraan | 15.4" Retina 2880x1800 |
| Op.süsteem | macOS Monterey |
| Klaviatuuri valgustus | jah |
| ID-kaardi lugeja | ei |
| Veebikaamera | jah |
| Mälukaardilugeja | ei |
| Võrk | Wifi, Bluetooth |
| Liidesed | 4 × USB-C, 3.5 mm kõrvaklapipesa |
| Mudeliaasta | 2016 |
| Komplektsus | Sülearvuti, laadija |
| Seisund | Refurbished, klaviatuur swed, aku normal count 40. Arvuti väga korralik |
| Garantii | 6 kuud |
Andmed uuendatud: 29.04.2026 12:46