ASUS VivoBook Flip 14 TP412U LCD + KB + Korpus + Hinged
100,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993871 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 14.0" NanoEdge |
| Ekraani tüüp | IPS (Läikiv) |
| Resolutsioon | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Mõõdud | 321.5 × 193.5 × 3.2 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Puudub (Kinnitub liimiga/raami vahele) |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | N140HCA-EAC |
| Puutetundlik | Ei |
| Komplektsus | Ekraan: NanoEdge disain (õhukesed raamid), toetab puutepliiatsit. Hinged: Spetsiaalsed 360-kraadi pööratavad Flip-hinged. Klaviatuur (KB): Taustavalgustusega (tavaliselt), madala profiiliga saar-tüüpi klahvid. Korpus (Palmrest): Alumiiniumist viimistlusega, sisaldab puuteplaati (mõnel mudelil ka sõrmejäljelugeja). |
| Seisukord | Kasutatud – nähtavate kriimudega |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 05:29