Dell Inspiron 15 3543 LCD 15.6" 1366×768 / TN / 60Hz / 30-pin eDP
95,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993863 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15,6" |
| Ekraani tüüp | LCD Ekraan 15,6" Slim 30-pin HD |
| Resolutsioon | 1366 × 768 |
| Mõõdud | 359.5 × 223.8 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Kõrvadega |
| Kinnituse asukoht | Ülal ja all servas |
| Mudel | LP156WHB-TPA1 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 05:28