Alienware Area-51m R1 LCD + KB + Hinged
220,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993870 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 17.3" FHD |
| Ekraani tüüp | IPS-Level (144Hz) |
| Resolutsioon | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Mõõdud | 381.89 × 214.71 × 3.5 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 144hz |
| Pistik | 40-pin eDP (vajalik 144Hz jaoks) |
| Kinnitus | Puudub |
| Kinnituse asukoht | Määramata |
| Mudel | B173HAN04.0 |
| Puutetundlik | Ei |
| Komplektsus | LCD Ekraan17.3" FHD IPS, 144Hz, Matt pind, 40-pin eDP ühendus. Hinged Tugevdatud terasest konstruktsioon, mõeldud raskele 17.3" ekraanile. KlaviatuurTactX RGB (Per-key valgustus), US/Nordic asetus, makroklahvidega. |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 08:03