Apple MacBook Pro 15" (Mudel A1707) LCD Paneel + LED korpus + hinged + kaabel
110,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993905 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.4" Retina LED (2880 × 1800) |
| Ekraani tüüp | IPS-Level |
| Resolutsioon | 2880 × 1800 |
| Mõõdud | MacBook Pro 15" (A1707) standard |
| Ekraani pind | Läikiv (Glossy) |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | Apple 2016-2017 Display Connector |
| Kinnitus | Hingedega korpus |
| Kinnituse asukoht | Alumine serv |
| Mudel | A1707 Display Assembly |
| Puutetundlik | Ei |
| Komplektsus | LCD Ekraan 15.4" Retina. LCD korpus Space Gray alumiinium. Hinged Integreeritud vasak ja parem. Kaablid |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 08:03