LCD 15.6" 1366×768 / TN / 60Hz / 40-pin LVDS (LTN156AT27)
35,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993783 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15,6" |
| Ekraani tüüp | a-Si TFT-LCD (TN) |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (WXGA) |
| Mõõdud | 359.3 × 209.5 × 5.5 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 40-pin LVDS |
| Kinnitus | Standard |
| Kinnituse asukoht | Külgedel |
| Mudel | LTN156AT27 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 09:29