AU Optronics B140XW03 V.1 LCD Paneel
40,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993957 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 14.0" |
| Ekraani tüüp | LED (HD) |
| Resolutsioon | 1366 × 768 (HD) |
| Mõõdud | 324.0 × 192.5 × 5.2 mm |
| Ekraani pind | Matt |
| Taustavalgustus | WLED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 40 pin (LVDS) |
| Kinnitus | Kõrvadega (Külgedel) |
| Kinnituse asukoht | Vasakul ja paremal |
| Mudel | B140XW03 V.1 |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
| Garantii | 3 kuud |
Andmed uuendatud: 30.04.2026 10:42